365 kresieb – Ilustrovaná láska 345


Svadobný fotograf Curtis Wiklund z Michiganu ilustroval počas celého roka, každý deň strávený so svojou milovanou manželkou Jordin. Inšpirovala ho práve ona, keďže v tom čase pracovala na jej vlastnom 365-dňovom fotografickom projekte.

Jeho kresby sú krásnym vyznaním šťastia a lásky, ktoré Curtis nachádzal pri každodenných činnostiach a vzájomne strávených chvíľach. Tieto láskyplné maličkosti sú hlbokým vyjadrením, aký vzácny je aj ten najmenší okamih prežitý s milovanou osobou.

 „ Počas toho roka, mi mnoho ľudí povedalo, že mali pocit, akoby nás prostredníctvom kresieb poznali lepšie, ako keby nahliadli do nášho osobného života,“  píše Curtis na svojej stránke.

Vo svojej výnimočnej tvorbe pokračuje aj po roku.

 

 

Mesiace a roky ubiehajú a sú stále vzdialenejšie,

ale krásna chvíľa presvetľuje celý život.

Okamih nepodlieha času.

Voltaire

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Autor článku: Lucia Čaprnková
Zdroj/Foto: www.designyoutrust.com; www.curtiswiklundphoto.com
(Visited 417 times, 1 visits today)
The following two tabs change content below.

Lucia Čaprnková

multi-žánrový umelec a spisovateľ, básnik, herec, dizajnér, umelecký aktivista at Lucia Čaprnková Arts
Som slovenská multi-žánrová umelkyňa a spisovateľka, básnik, fotograf, dizajnér, návrhár, maľba, kresba, sochárstvo, herectvo, vlastné umelecké techniky a projekty, foto art, mnoho druhov umeleckej tvorby, atď. Moje umelecké zameranie je široké a pestré. Nestaviam fantázií a kreativite žiadne hranice. Venujem sa rôznej tvorbe, ktorá odráža môj pohľad na svet a moju fantáziu, snažím zachytiť emócie a poukázať na skutočné hodnoty života. Všetko o mojej činnosti nájdete na umeleckej stránke Lucia Čaprnková Arts a na spisovateľskej stránke Writer & Poet Lucia Čaprnková.

Zanechať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

345 myšlienky “365 kresieb – Ilustrovaná láska