VIDEO: “ Byť spolu, nie je to isté. “ – Google kampaň pre Android v sebe ukrýva silnú myšlienku 199


Kameň, papier, nožnice.

Ani viac odlišní nemohli byť, ale aj napriek svojim rozdielom sa stali jednými z najznámejších a mimoriadne obľúbených priateľov, akých kedy svet videl.

Pred nedávnom Google rozbehol kampaň pre Android, v ktorej sa zameral na jednoduchú, ale napriek tomu veľmi silnú frázu – “ Byť spolu, nie je to isté.“

 

 

Po vzhliadnutí videa, v ktorom vystupuje trojica nezvyčajných priateľov, ktorí sú známi práve bojom proti sebe, no i tak si našli cestu jeden k druhému a svoje rozdiely použili v dobrom, dávajú tieto slová dokonalý význam a odkrývajú posolstvo týkajúce sa celého ľudstva, nás všetkých ako jednotnej spoločnosti. Môžme byť z rozličných častí sveta a mať rôzne názory, ale všetci sme obyvateľmi tejto zeme. Sme jednotné spoločenstvo, v ktorom nikto nie je viac ani menej, bez ohľadu na naše rozdiely a odlišnosť. Priateľstvo je silné puto a nezáleží na tom odkiaľ človek pochádza, akú má farbu pleti, vierovyznanie, postavenie, titul alebo úroveň vzdelania.

Všetci vieme, že nožnice porazia papier a papier prevyšuje kameň, ibaže teraz sú tieto rozdiely použité k vzájomnej záchrane v nepríjemných situáciách. Nakoniec vidíme, že keď sa títo úplne odlišní jednotlivci spoja, vďaka svojmu priateľstvu, pochopeniu a náklonnosti, nebudú nikdy porazení.

 

A hoci sa jedná o marketingovú kampaň, podstata videa je zjavná a každý v nej môže nájsť práve to viac, čím sa nechá inšpirovať. 🙂


 

  

Autor článku: Lucia Čaprnková
Zdroj: www.droid-life.com

 

 

(Visited 137 times, 1 visits today)
The following two tabs change content below.

Lucia Čaprnková

multi-žánrový umelec a spisovateľ, básnik, herec, dizajnér, umelecký aktivista at Lucia Čaprnková Arts
Som slovenská multi-žánrová umelkyňa a spisovateľka, básnik, fotograf, dizajnér, návrhár, maľba, kresba, sochárstvo, herectvo, vlastné umelecké techniky a projekty, foto art, mnoho druhov umeleckej tvorby, atď. Moje umelecké zameranie je široké a pestré. Nestaviam fantázií a kreativite žiadne hranice. Venujem sa rôznej tvorbe, ktorá odráža môj pohľad na svet a moju fantáziu, snažím zachytiť emócie a poukázať na skutočné hodnoty života. Všetko o mojej činnosti nájdete na umeleckej stránke Lucia Čaprnková Arts a na spisovateľskej stránke Writer & Poet Lucia Čaprnková.

Zanechať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

199 myšlienky “VIDEO: “ Byť spolu, nie je to isté. “ – Google kampaň pre Android v sebe ukrýva silnú myšlienku