Náš tím


Súčasťou tímu Umením k zmene sú mladí ľudia, ktorých spája hlavná myšlienka projektu - šírenie umeleckej tvorby s posolstvom.

 

Kto teda vlastne sme?

Lucia Jurenková

Som maliarka tvoriaca pod značkou Lucia Jurenkova ART a študentka marketingovej komunikácie na UK. Mojou najväčšou vášňou je umenie a literatúra, no tiež reklama, ktorú študujem. Mojím cieľom je prehovárať k ľuďom o dôležitých veciach v živote prostredníctvom umenia. Preto som založila združenie VIBE a program Umením k zmene.

Lucia Čaprnková

Som slovenská multi-žánrová umelkyňa a spisovateľka, básnik, maľba, kresba, sochárstvo, herectvo, vlastné umelecké techniky a projekty, mnoho druhov umeleckej tvorby, atď. Moje umelecké zameranie je široké a pestré. Nestaviam fantázií a kreativite žiadne hranice. Venujem sa rôznej tvorbe, ktorá odráža môj pohľad na svet a moju fantáziu, snažím zachytiť emócie a poukázať na skutočné hodnoty života. Všetko o mojej činnosti nájdete na umeleckej stránke Lucia Čaprnková Arts a na spisovateľskej stránke Writer & Poet Lucia Čaprnková.

Monika Ivančáková

Som študentkou gymnázia. Rada sa pozerám na svet kritickým okom cez ružové okuliare s občasnými záchvatmi smiechu.

Veronika

Veronika

"Umenie je svedomím ľudstva."
(Christian Friedrich Hebbel)

 

"Veda upokojuje, umenie je na to, aby znepokojovalo."
(Georges Braque)

Martin Murza

Martin Murza

Krátko a rýchlo alebo aj v kocke: Som študent, píšem a zápasím najviac so svojou lenivosťou, ktorá mi bráni konečne oficiálne vydať svoje prvé dielo. Okrem literatúry ma ale zaujíma umenie aj ako celok, jeho história a aj jeho súčasné formy. Ak by niekoho zaujímala moja práca, nájdete ju po kliknutí na moje meno.

 

Zaujímaš sa o umenie? Chceš sa stať autorom a pridať sa do nášho tímu?

Kontaktuj nás na tomto linku vyplnením formulára. Ďakujeme!

 

(Visited 388 times, 1 visits today)