“ Nešťastný koniec “ – Realita bez prikrášlenia 236


“ Nešťastný koniec “ je ďalšia z populárnych sérií veľavravných umeleckých diel zameraná na rozprávky Walta Disneyho. Jej tvorcom je umelec Jeff Hong žijúci v New Yorku.

 

 

Názov “ Nešťastný koniec “ je dokonalým vyjadrením podstaty tejto série. Obľúbené postavy zo svetoznámych rozprávok rozprávajú príbeh o živote v našom svete s hlbokým odkazom a jasne ukazujú, kam sme sa posunuli a aké hodnoty sa stali našou prioritou.

 

 

„Sám sa považujem za veľkého fanúšika Disneyho a pokladám to za obrovské šťastie, že som mal možnosť pracovať ako animačný umelec na filmoch Hercules, Mulan, Tarzan a Nie je kráľ ako kráľ, “ píše na svojej Tumblr. stránke.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Autor článku: Lucia Čaprnková
Zdroj/Foto: disneyunhappilyeverafter.tumblr.com

 

 

(Visited 157 times, 1 visits today)
The following two tabs change content below.

Lucia Čaprnková

multi-žánrový umelec a spisovateľ, básnik, herec, dizajnér, umelecký aktivista at Lucia Čaprnková Arts
Som slovenská multi-žánrová umelkyňa a spisovateľka, básnik, fotograf, dizajnér, návrhár, maľba, kresba, sochárstvo, herectvo, vlastné umelecké techniky a projekty, foto art, mnoho druhov umeleckej tvorby, atď. Moje umelecké zameranie je široké a pestré. Nestaviam fantázií a kreativite žiadne hranice. Venujem sa rôznej tvorbe, ktorá odráža môj pohľad na svet a moju fantáziu, snažím zachytiť emócie a poukázať na skutočné hodnoty života. Všetko o mojej činnosti nájdete na umeleckej stránke Lucia Čaprnková Arts a na spisovateľskej stránke Writer & Poet Lucia Čaprnková.

Zanechať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

236 myšlienky ““ Nešťastný koniec “ – Realita bez prikrášlenia