VIDEO: Neospevovaní hrdinovia nás prinútia zamyslieť sa nad životom 1


Verím, že existujú ľudia, ktorí robia, čo je správne. Nerobia to preto, aby si ich niekto všimol, ani preto, aby si tým finančne pomohli… Robia to jednoducho preto, lebo vedia, že život im to raz možno vráti… To je základná myšlienka pre reklamu „Unsung Hero“ (Neospevovaní hrdina) od spoločnosti Thai Life Insurance.

V tomto 3-minútovom videu sa hlavný hrdina pokúša každý deň urobiť nejakú maličkosť pre iných ľudí. Otázka v spote znie: „Čo dostane za to všetko, čo robí pre druhých?“ Odpoveď znie: „Nedostane nič. Nebude bohatší. Neobjaví sa v televízii. Stále je v anonymite. Nie je o nič slávnejší.“ Pokračuje takto: „To, čo naozaj získa, sú emócie. Je svedkom šťastia. Viacej pochopí druhých. Cíti lásku. Dostáva to, čo si nemôže kúpiť za peniaze. Krajší svet.

 

 

Hlavným posolstvom reklamy je veta „Verte v dobro„.

Zdroj: huffingtonpost.com

(Visited 135 times, 1 visits today)
The following two tabs change content below.
xandra94@azet.sk'
Som maliarka tvoriaca pod značkou Lucia Jurenkova ART a študentka marketingovej komunikácie na UK. Mojou najväčšou vášňou je umenie a literatúra, no tiež reklama, ktorú študujem. Mojím cieľom je prehovárať k ľuďom o dôležitých veciach v živote prostredníctvom umenia. Preto som založila združenie VIBE a program Umením k zmene.

Zanechať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Jedna myšlienka “VIDEO: Neospevovaní hrdinovia nás prinútia zamyslieť sa nad životom

  • Rm6@gmail.com'
    click for more info

    I just want to tell you that I’m all new to blogging and site-building and seriously loved you’re website. More than likely I’m going to bookmark your blog . You definitely have great well written articles. Thanks a bunch for revealing your blog.